onsemi
DescriptionIC GATE NAND 1CH 1IN SC88A
PackageTape & Reel (TR)
Stock0
PriceObsolete
Download| Mfr | onsemi |
| Series | 18VHC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Obsolete |
| Logic Type | NAND Gate |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Features | Schmitt Trigger |
| Voltage - Supply | 2V~5.5V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1 µA |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Input Logic Level -Low | 0.75~2.9V |
| Input Logic Level -High | 1.5V~3.85V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | SC-88A |
| Base Product Number | 18VHC1G132 |
|
LC75372ED-E-ON | ELECTRONIC VOLUME CONTROL FOR CA | LC75372ED-E-ON.pdf | |
|
LV3329PE-TLM-H | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 44QIPM | LV3329PE-TLM-H.pdf | |
|
TCM320AC36CN | IC VOICE BAND AUDIO PROCESSOR 20 | TCM320AC36CN.pdf | |
|
CS3318K-CQZR | IC 8-CHANNEL DIGITAL VOLUME CONT | CS3318K-CQZR.pdf | |
|
TDA8425/V7,112 | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 20DIP | TDA8425/V7,112.pdf | |
|
M82530-14 | ACCESS VOICE PROCESSOR | M82530-14.pdf | |
|
LC823403B-08B3-E | IC AUDIO LSI PROCESSOR | LC823403B-08B3-E.pdf | |
|
TAS5508APAGR | IC MODULATOR 64TQFP | TAS5508APAGR.pdf | |
|
ML22Q625-NNNTBZ0BX | SPEECH SYNTHESIS LSI FOR CONSUME | ML22Q625-NNNTBZ0BX.pdf | |
|
STK415-120-E | 2-CHAN POWER SWITCHING AUDIO IC | STK415-120-E.pdf | |
|
R2A15129FP#U0 | AUDIO SOUND CONTROLLER | R2A15129FP#U0.pdf | |
|
CS3308-CQZ | IC VOLUME CONTROL 48LQFP | CS3308-CQZ.pdf |