onsemi
DescriptionIC INVERTER 1CH 1-INP SC88A
PackageTape & Reel (TR)
Stock0
PriceObsolete
Download| Mfr | onsemi |
| Series | 18SZ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Obsolete |
| Logic Type | Inverter |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 1.65V~5.5V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1 µA |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Input Logic Level -Low | 0.5~1.9V |
| Input Logic Level -High | 1.4V~3.6V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | SC-88A |
| Base Product Number | 18SZ04 |
|
FSA221UMX | IC AUDIO SWITCH 10UMLP | FSA221UMX.pdf | |
|
D2-81412-LR | IC AUDIO AMP 144LQFP | D2-81412-LR.pdf | |
|
TDA7415CB | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 64LQFP | TDA7415CB.pdf | |
|
CS8416-CSZ | IC AUDIO RECEIVER 28SOIC | CS8416-CSZ.pdf | |
|
PGA4311UA | IC VOLUME CONTROL 28SOIC | PGA4311UA.pdf | |
|
FSA8028UMX | AUDIO JACK DETECTION AND CONFIGU | FSA8028UMX.pdf | |
|
TAS5086DBTG4 | IC MODULATOR 38TSSOP | TAS5086DBTG4.pdf | |
|
LA72680M-MPB-E | HIFI SOUND SIGNAL PROCESSOR, JAP | LA72680M-MPB-E.pdf | |
|
TAS5036IPFCG4 | IC MODULATOR 80TQFP | TAS5036IPFCG4.pdf | |
|
BU7846KV-E2 | IC AUDIO INTERFACE | BU7846KV-E2.pdf | |
|
BU9547KV-E2 | IC DECODER USB AUDIO VQFP | BU9547KV-E2.pdf | |
|
PGA2311U/1KG4 | IC VOLUME CONTROL 16SOIC | PGA2311U/1KG4.pdf |