onsemi
DescriptionIC INVERTER 1CH 1-INP SC88A
PackageTape & Reel (TR)
Stock0
PriceObsolete
Download| Mfr | onsemi |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 18VHC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Obsolete |
| Logic Type | Inverter |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Input Logic Level -Low | 0.75V~2.9V |
| Input Logic Level -High | 1.5V~3.85V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | SC-88A |
| Base Product Number | 18VHC1GT04 |
|
|
BU64985GWZ-TR | BI-DIRECTIONAL VCM DRIVER FOR AU | BU64985GWZ-TR.pdf | |
|
LM1972M | IC VOLUME CONTROL 20SOIC | LM1972M.pdf | |
|
WM8804GEDS/V | IC AUDIO TRANSCEIVER 20SSOP | WM8804GEDS/V.pdf | |
|
R2S15900SP#D1 | AUDIO/TONE SOUND CONTROLLER | R2S15900SP#D1.pdf | |
|
STA350BW | IC FULLY INTEG PROC POWERSSO-36 | STA350BW.pdf | |
|
S1V30080F01A000 | IC VOICE PROCESSOR 48QFP | S1V30080F01A000.pdf | |
|
LV3311PNM-TLM-E | IC VOLUME CONTROL 44QIPM | LV3311PNM-TLM-E.pdf | |
|
TAS5026APAGRG4 | IC MODULATOR 64TQFP | TAS5026APAGRG4.pdf | |
|
BU7615AMUV-E2 | IC LSI AUDIO INTERFACE VQFN | BU7615AMUV-E2.pdf | |
|
SB3229-E1 | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 25SIP | SB3229-E1.pdf | |
|
LA8515-N-E | AUDIO SIGNAL PROCESSOR | LA8515-N-E.pdf | |
|
FSA95601VAHR2 | IC AMP 6CH CLASS D DGTL | FSA95601VAHR2.pdf |