Texas Instruments
DescriptionIC GATE NAND 3CH 3-INP 14SOIC
PackageTape & Reel (TR)
Stock32156
Price Download| Mfr | Texas Instruments |
| Series | 4000B |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Discontinued at Chipguest |
| Logic Type | NAND Gate |
| Number of Circuits | 3 |
| Number of Inputs | 3 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 3V~18V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |
| Input Logic Level -Low | 1.5V~4V |
| Input Logic Level -High | 3.5V~11V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 14-SOIC |
| Base Product Number | CD4023 |
|
STA333SML TR | IC FULLY INTEG PROCESSOR 30CSP | STA333SML TR.pdf | |
|
M82805-15 | ACCESS VOICE PROCESSOR | M82805-15.pdf | |
|
PGA2311U/1K | IC VOLUME CONTROL 16SOIC | PGA2311U/1K.pdf | |
|
ADAU7118ACPZRL | IC 8 CHAN PDM TO I2S/TDM CONVERT | ADAU7118ACPZRL.pdf | |
|
STA308A13TR | IC FULLY INTEG PROCESSOR 64TQFP | STA308A13TR.pdf | |
|
LM1971MX/NOPB | IC VOLUME CONTROL 8SOIC | LM1971MX/NOPB.pdf | |
|
ZL792388GDG2 | IC AUDIO PROCESSOR 196BGA | ZL792388GDG2.pdf | |
|
BU8903GU-E2 | IC AUDIO SGNL PROC 60VCSP85H4 | BU8903GU-E2.pdf | |
|
B300W35A109XXG | IC AUDIO SIGNAL PROCESSR 35WLCSP | B300W35A109XXG.pdf | |
|
ADSST-1845JP | SST DIV. 16 BIT AUDIO CODEC | ADSST-1845JP.pdf | |
|
CMX138AE1 | IC AUDIO SIGNAL PROCESSR 28TSSOP | CMX138AE1.pdf | |
|
MAX9890BETA+TGA4 | INTEGRATED CIRCUIT | MAX9890BETA+TGA4.pdf |