Texas Instruments
DescriptionIC GATE XNOR 4CH 2-INP 14TSSOP
PackageTape & Reel (TR)
Stock23145
PriceObsolete
Download| Mfr | Texas Instruments |
| Series | 4000B |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Obsolete |
| Logic Type | XNOR (Exclusive NOR) |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Inputs | 2 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 3V~18V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |
| Input Logic Level -Low | 1.5V~4V |
| Input Logic Level -High | 3.5V~11V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 14-TSSOP |
| Base Product Number | CD4077 |
|
LC823450RBH-2H | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR | LC823450RBH-2H.pdf | |
|
BD7630FV-E2 | IC AUDIO INTERFACE 40-SSOP | BD7630FV-E2.pdf | |
|
TAS3004PFBG4 | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 48TQFP | TAS3004PFBG4.pdf | |
|
SB3229-E1-T | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 25SIP | SB3229-E1-T.pdf | |
|
AK2347B | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 24SSOP | AK2347B.pdf | |
|
LC823450XDTBG | IC AUDIO SGNL PROCESSOR 154WLCSP | LC823450XDTBG.pdf | |
|
ML22530TBZ0BX | SPEECH SYNTHESIS LSI FOR AUTOMOB | ML22530TBZ0BX.pdf | |
|
SA575DG | COMPANDER | SA575DG.pdf | |
|
STA369BWS | 2.1-CHANNEL 40-W HIGH-EFFICIENCY | STA369BWS.pdf | |
|
MAX98931EWX+T | MAX98931EWX+T | MAX98931EWX+T.pdf | |
|
TAS5026APAG | IC MODULATOR 64TQFP | TAS5026APAG.pdf | |
|
PGA2320IDW | IC VOLUME CONTROL 16SOIC | PGA2320IDW.pdf |