Texas Instruments
DescriptionIC GATE NOR 3CH 3-INP 14TSSOP
PackageTape & Reel (TR)
Stock0
PriceObsolete
Download| Mfr | Texas Instruments |
| Series | 4000B |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Obsolete |
| Logic Type | NOR Gate |
| Number of Circuits | 3 |
| Number of Inputs | 3 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 3V~18V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |
| Input Logic Level -Low | 1.5V~4V |
| Input Logic Level -High | 3.5V~11V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 14-TSSOP |
| Base Product Number | CD4025 |
|
CS8416-DZZ | IC AUDIO RECEIVER 28TSSOP | CS8416-DZZ.pdf | |
|
AK4462VN | 117DB 768KHZ/32-BIT 2CH PREMIUM | AK4462VN.pdf | |
|
BU7813KN-E2 | IC LSI AUDIO INTERFACE VQFN | BU7813KN-E2.pdf | |
|
LA8638NV-TLM-E | LOW VOLTAGE COMPANDER IC FOR COR | LA8638NV-TLM-E.pdf | |
|
LA8638NVL-TLM-E | AUDIO SIGNAL PROCESSOR | LA8638NVL-TLM-E.pdf | |
|
LC823430TA-2H | IC AUDIO SIGNAL PROCESSR 128TQFP | LC823430TA-2H.pdf | |
|
TDA7721 | IC AUDIO SIGNAL PROCESSR 28TSSOP | TDA7721.pdf | |
|
TAS5010IPFBRG4 | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 48TQFP | TAS5010IPFBRG4.pdf | |
|
PCM2706CPJT | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 32TQFP | PCM2706CPJT.pdf | |
|
LA8638NV-MPB-E | COMPANDERIC | LA8638NV-MPB-E.pdf | |
|
BD3460FS-E2 | IC VOLUME CONTROL 24SSOP | BD3460FS-E2.pdf | |
|
LA8633V-TRM-E | AUDIO SIGNAL PROCESSOR | LA8633V-TRM-E.pdf |