Texas Instruments|Rochester Electronics| LLC
DescriptionIC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC
PackageTape & Reel (TR),Bulk
Stock0
Price1.0
Download| Mfr | Texas Instruments |
| Series | 4000B |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Discontinued at Chipguest |
| Logic Type | XOR (Exclusive OR) |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Inputs | 2 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 3V~18V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |
| Input Logic Level -Low | 1.5V~4V |
| Input Logic Level -High | 3.5V~11V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 14-SOIC |
| Base Product Number | CD4030 |
|
STA350B | IC FULLY INTEG PROC POWERSSO-36 | STA350B.pdf | |
|
LV1115M-TLM-E-SY | SURROUND PROCESSOR ICS FOR ELECT | LV1115M-TLM-E-SY.pdf | |
|
ADAU71087Z-CS | IC AUDIO | ADAU71087Z-CS.pdf | |
|
XVF3510-QF60-C | IC VPU VOCALFUSION VOICE 60QFN | XVF3510-QF60-C.pdf | |
|
CS8416K-DZZR | IC 192 KHZ DIGITAL AUDIO RECEIVE | CS8416K-DZZR.pdf | |
|
S1V3G340F00A900 | IC VOICE PROCESSOR 52QFP | S1V3G340F00A900.pdf | |
|
M61534FP#DF0G | AUDIO SIGNAL PROCESSOR | M61534FP#DF0G.pdf | |
|
AD2433WCCPZ-RL | AD2433WCCPZ-RL | AD2433WCCPZ-RL.pdf | |
|
SRC4192IDB | IC SAMPLE RATE CONVERTER 28SSOP | SRC4192IDB.pdf | |
|
MAX9890BETA/V+ | AUDIO CLICK-POP SUPPRESSOR | MAX9890BETA/V+.pdf | |
|
ZL38052LDF1 | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 64QFN | ZL38052LDF1.pdf | |
|
TDA7803A-ZSX | IC POWER AMPLIFIER 36POWERSO | TDA7803A-ZSX.pdf |