Texas Instruments
DescriptionIC INVERTER 6CH 1-INP 14SOIC
PackageTape & Reel (TR)
Stock0
PriceObsolete
Download| Mfr | Texas Instruments |
| Series | 4000B |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Discontinued at Chipguest |
| Logic Type | XOR (Exclusive OR) |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Inputs | 2 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 3V~18V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |
| Input Logic Level -Low | 1.5V~4V |
| Input Logic Level -High | 3.5V~11V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 14-TSSOP |
| Base Product Number | CD4069 |
|
R2S15904SP#T1 | AUDIO SOUND CONTROLLER | R2S15904SP#T1.pdf | |
|
CS8427-CZZ | IC AUDIO TRANSCEIVER 28TSSOP | CS8427-CZZ.pdf | |
|
TAS5026IPAGR | IC MODULATOR 64TQFP | TAS5026IPAGR.pdf | |
|
SRC4192IDBG4 | IC SAMPLE RATE CONVERTER 28SSOP | SRC4192IDBG4.pdf | |
|
D2-81433-LR | AUDIO AMPLIFIER | D2-81433-LR.pdf | |
|
AK4112BVM | IC AUDIO RECEIVER 28SSOP | AK4112BVM.pdf | |
|
CX20468-31 | SMARTAMC AUDIO MODEM HOST SIDE | CX20468-31.pdf | |
|
TAS5036AIPFCG4 | IC MODULATOR 80TQFP | TAS5036AIPFCG4.pdf | |
|
STA333ML13TR | IC FULLY INTEG PROC POWERSSO-36 | STA333ML13TR.pdf | |
|
CS8416-CNZR | IC AUDIO RECEIVER 28QFN | CS8416-CNZR.pdf | |
|
DIR9001PW-P | PROTOTYPE | DIR9001PW-P.pdf | |
|
DIR9001PWR | IC AUDIO RECEIVER 28TSSOP | DIR9001PWR.pdf |