Texas Instruments
DescriptionIC GATE OR 3CH 3-INP 14SOIC
PackageTape & Reel (TR)
Stock0
Price Download| Mfr | Texas Instruments |
| Series | 4000B |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Discontinued at Chipguest |
| Logic Type | OR Gate |
| Number of Circuits | 3 |
| Number of Inputs | 3 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 3V~18V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |
| Input Logic Level -Low | 1.5V~4V |
| Input Logic Level -High | 3.5V~11V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 14-SOIC |
| Base Product Number | CD4075 |
|
LC823425-13W1-LR-E | IC AUDIO PROCESSOR 221LFBGA/FBGA | LC823425-13W1-LR-E.pdf | |
|
M82910-13 | ACCESS VOICE PROCESSOR | M82910-13.pdf | |
|
TAS5508APAG | IC MODULATOR 64TQFP | TAS5508APAG.pdf | |
|
MAX9890BETA+TGC1 | INTEGRATED CIRCUIT | MAX9890BETA+TGC1.pdf | |
|
AD2428WCCSZ01 | AUDIO A2B TRANSCEIVR 1CH 32LFCSP | AD2428WCCSZ01.pdf | |
|
TAS5028APAGG4 | IC MODULATOR 64TQFP | TAS5028APAGG4.pdf | |
|
M82359G-12 | ACCESS VOICE PROCESSOR | M82359G-12.pdf | |
|
MAX9890BEBL+TG29 | IC NOISE REDUCTION 9UCSP | MAX9890BEBL+TG29.pdf | |
|
SC11372CQ | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR | SC11372CQ.pdf | |
|
TDA7439DS13TR | IC AUDIO TONE PROCESSOR 28SO | TDA7439DS13TR.pdf | |
|
R3910-CFAB-E1B | IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 25SIP | R3910-CFAB-E1B.pdf | |
|
TAS5026IPAGR | IC MODULATOR 64TQFP | TAS5026IPAGR.pdf |