Texas Instruments
DescriptionIC GATE XNOR 4CH 2-INP 14TSSOP
PackageTape & Reel (TR)
Stock0
PriceObsolete
Download| Mfr | Texas Instruments |
| Series | 4000B |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Obsolete |
| Logic Type | XNOR (Exclusive NOR) |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Inputs | 2 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 3V~18V |
| Current - Quiescent ( Max) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |
| Input Logic Level -Low | 1.5V~4V |
| Input Logic Level -High | 3.5V~11V |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 14-TSSOP |
| Base Product Number | CD4077 |
|
CS8416-CSZR | IC AUDIO RECEIVER 28SOIC | CS8416-CSZR.pdf | |
|
LC75412WH-D-E | IC ELECTRONIC VOLUME CTRL 48SQFP | LC75412WH-D-E.pdf | |
|
COM-10468 | IC AUDIO TONE PROCESSOR 8DIP | COM-10468.pdf | |
|
AD2428WCCSZ01 | AUDIO A2B TRANSCEIVR 1CH 32LFCSP | AD2428WCCSZ01.pdf | |
|
CS8416K-DZZ | IC 192 KHZ DIGITAL AUDIO RECEIVE | CS8416K-DZZ.pdf | |
|
ML22Q533-NNNTBZ0BX | SPEECH SYNTHESIS LSI FOR AUTOMOB | ML22Q533-NNNTBZ0BX.pdf | |
|
TAS3001CPWG4 | IC AUDIO SIGNAL PROCESSR 28TSSOP | TAS3001CPWG4.pdf | |
|
STA339BWTR | IC FULLY INTEG PROC POWERSSO-36 | STA339BWTR.pdf | |
|
DRV134UA | IC LINE DRIVER 16SOIC | DRV134UA.pdf | |
|
TDA7719TR | IC AUDIO SIGNAL PROCESSR 28TSSOP | TDA7719TR.pdf | |
|
FSA8009UMX | AUDIO/VIDEO SWITCH, PQCC10 | FSA8009UMX.pdf | |
|
AD2428KCPZ | AUDIO A2B TRANSCEIVR 1CH 32LFCSP | AD2428KCPZ.pdf |